fbpx
Obrázek kontaktu

PaedDr. Dagmar Večeřová

Pilates, Pánevní dno

  • Skupinové a individuální lekce Pilates na podložce
  • Individuální lekce Pilates na strojích Reformer
  • Kurz Pilates pro golfisty a tenisty
  • Skupinové a individuální lekce Posilování pánevního dna (metoda Pompoir)

Kdy Dáša předcvičuje: ROZVRH 

Rezervace lekcí s Dášou: REZERVAČNÍ SYSTÉM 

Kontakt na Dášu: 602 616 960, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Proč posiluji pánevní dno a cvičím Pilates?

"Ke cvičení s pánevním dnem mě dovedly zdravotní potíže mé kamarádky, a tak jsem s ní začala cvičit metodu Pompoir, kterou jsem znala od své spolužačky z FTVS, která žije skoro 30let ve Spojených státech amerických, kde působí jako lektorka Jógy a cvičení Pompoir. Slabá tělesná zdatnost, stárnutí, zranění, ale také těhotenství mohou způsobit oslabení svalů v oblasti pánve a následkem je mnoho chronických zdravotních problémů a oslabení zdraví. Z toho důvodu je důležité udržovat pánevní dno co nejsilnější. Díky cvičení pánevního dna pocítíte zlepšení zdraví, ale současně má vliv i na Váš lepší sexuální život.

Metoda Pompoir je označována za sexuální umění a dovednost. Vyžaduje výcvik a dokonalou kontrolu nad svaly pánevního dna, primárně vagíny, kterým se také říká „svaly lásky“.  Více o této metodě se můžete dočíst ZDE.

Již tři roky cvičím tuto metodu formou individuálních lekcí. Od ledna 2016 jsou mé lekce přístupné i ve Studiu Pilates Praha Mgr. Radky Krabcové. Získané dovednosti Pompoir bych chtěla našim ženám přiblížit hlavně formou workshopů, kde je více času se této problematice věnovat. Sledujte Novinky Studia Pilates Praha, kde Vás budeme o workshopech informovat. 

Cvičením Pilates jsem se nadchla díky Radce Krabcové, ke které jsem chodila na skupinové lekce a později i na stroje Reformer. Vzhledem k tomu, že tato metoda má velmi pozitivní účinky na zpevnění pánevního dna, rozhodla jsem se obohatit svou praxi i o Pilates." 

 

Dosažené vzdělání:

Fakulta tělesné výchovy a sportu, obor tělesná výchova - biologie

Škola pánevního dna Renata Sahani

Metoda Pompoir

Školení Pilates ve Studiu Mgr. Radky Krabcové a Hany Hofrichtrové

 

 

 

STUDIO Pilates Praha
Dr. Zikmunda Wintra 9
Praha 6, Bubeneč
160 00
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420 602 616 960

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha
Dr. Zikmunda Wintra 383/9
Praha 6 Bubeneč
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved