fbpx

Cvičení na podložce, tzv. MATWORK, je určeno pro širokou veřejnost a zařazuje všechny stupně obtížnosti: Essential (začátečníci), Intermediate (mírně pokročilí) a Advance (pokročilí). Odborné zkušenosti lektora vždy nasměrují klienta k vhodné modifikaci a obtížnosti podle fyzických schopností. Ke cvičení se využívají malé pomůcky: tyče, ručníky, míčky, magic circles, rollery a Therabandy (pružné gumové pásy).

Cvičení na velkých speciálních strojích, tzv. REFORMERECH, se nazývá PILATES APARATUS WORK. Je určeno pro jednotlivce či dvojice, a je vedeno formou terapie s individuálním přístupem na míru.

Instruktor Pilates musí mít platný certifikát (Profesní zkoušku) o způsobilosti provádět Pilates metodu. Lekce jsou vedeny odborně, instruktor sleduje a opravuje cvičence. Tyto znalosti nelze získat pouze z knih a DVD materiálů. Platný certifikát lze nyní získat již v ČR v Pilates školách akreditovaných u Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

Slavné osobnosti cvičící Pilates:

atlet Cincinnati Bengals, Elizabeth Berkley, Courtney Cox, Minni Driver, Dustin Hoffman, Madonna, Brad Pitt, Julia Roberts, Sharon Stone, Barbara Streisand, Tiger Woods a další

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha
Dr. Zikmunda Wintra 383/9
Praha 6 Bubeneč
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved