fbpx

Video lekce Pilates metody až do domu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Navštivte originální video lekce Pilates metody od začítečníků až pro pokročilé, seznámení s principy, rozcvičku, ale take specializované lekce pro rotační sporty zaměřené na golfisty, tenisty a specializované programy na problémové partie: břicha, zad - ramen - krku a nohou. Zvolte si vhodnou lekci z naší nabídky a společně Vám vytvoříme nové, zdravější a spokojené tělo.

Stačí připojení na internet a chuť na sobě pracovat. Začátečníkům je určeno úvodní video PRINCIPY PILATES, kde se seznámíte s nezbytnými základy, které vám umožní cvičit pilates efektivně a správně.

Heslem a cílem STUDIA Pilates Praha je PROTÁHNOUT, POSÍLIT, UPRAVIT a ZPEVNIT tělo pomocí pilates metody. Pilates metoda je systém přirozených a plynulých pohybů na posílení pevného centra těla a korekci svalových dysbalanci. Tímto inteligentním cvičením si vytvoříte návyky, které Vám pomohou kontrolovat pohyby Vašeho těla, zvýšite si flexibilitu kloubů, posílíte hluboké svaly, protáhnete zkrácené svaly, zvýšíte si sportovní výkonnost a snížíte úroveň stresu v těle.

Vybudujte si optimální svaly břicha a páteře, vaše břicho bude ploché, postoj vzpřímený, vytvarujte si pevné a protáhlé svaly paží, hýždí a stehen. Eliminujte chronické bolesti zad a snížíte tak riziko úrazů, zpevníte kosti, posílíte imunitu a respirační systém. Naše profesionální lekce jsou sestaveny tak, že se po nich budete cítit příjemně a každý den bude hezký. Josef Hubertus Pilates říkal: “Kvalita, důležitější než kvantita”.

Je důležité cvičit raději méně opakování kvalitně, než hodně opakování a ztratit tak kontrolu nad tělem. Náš program je určen vám všem, kdo chcete udržet své tělo zdravé, ale nemáte čas chodit cvičit alespoň třikrát týdně do fitnes lekcí. Očekáváte-li viditelné výsledky a příjemné pocity ze cvičení, je třeba cvičit alespoň 3x týdně! Sval má paměť 72 hodin!

Ceník: 3 měsíce = 430 Kč ••• 6 měsíců = 600 Kč ••• 12 měsíců = 1095 Kč

Objednat placená pilates videa:

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha
Dr. Zikmunda Wintra 383/9
Praha 6 Bubeneč
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved