fbpx

PILATES

Všechny uvedené formy cvičení u nás můžete cvičit:

  • ve skupině (vždy max. 8 osob)
  • privátně (Vy a instruktor)
  • semiprivátně (v malé skupince 2-4 osob, dohodnete-li se např. v rodině, s přáteli či kolegy z práce)

"PROTÁHNOUT, POSÍLIT, UPRAVIT A ZPEVNIT!" to je motto a cíl STUDIA Pilates Praha, které jsem otevřela na jaře roku 2014, a kde Vás nyní ráda vítám!

Pro Pilates jsem se nadchla zhruba před 15 lety. Splnilo totiž mé očekávání od cvičení - potřebovala jsem se ZBAVIT BOLESTÍ ZAD, které se násobily nejen věkem a sedavým zaměstnáním, ale i pravidelnou hrou golfu. Zkusila jsem leccos - běhání, kolo, posilovnu, jógu. Ale až metoda Pilates mi znatelně pomohla. A nečekaným bonusem bylo i VÝRAZNÉ ZFORMOVÁNÍ POSTAVY!

Rozhodla jsem se tuto zkušenost předávat dál, a to i profesně. Od roku 2006 jsem Certifikovanou cvičitelkou metody Pilates a pomohla jsem ke stejným výsledkům již stovkám klientů. Jejich nadšení a ozdravení těla (mnohdy i duše) jsou vždy mou největší odměnou a motivací.

STUDIO Pilates Praha je menší a poskytuje příjemnou, komorní atmosféru. Postupně jsem jeho služby rozšířila o další formy BODY&MIND cvičení (jako je jóga a cvičení na posílení pánevního dna) a o další skvělé profesionální instruktorky.

Nově se spolu můžeme také setkávat u cvičení Pilates prostřednictvím ONLINE PILATES VIDEÍ. Cvičit se mnou tedy můžete i na cestách, doma, zkrátka kdekoliv, pokud právě nestíháte přijít do Studia.

Rezervujte si u nás svou první hodinu cvičení ještě dnes! RÁDI VÁM POMŮŽEME K PODOBNÉMU PŘÍBĚHU!"

 Radka Krabcová

Zakladatelka a majitelka STUDIA Pilates Praha

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha
Dr. Zikmunda Wintra 383/9
Praha 6 Bubeneč
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved