fbpx

NOVINKA! Od ledna 2020 vítáme v našich řadách lektorek novou posilu - TEREZU KATOLICKOUfyzioterapeutku & jogínku, se specializací na terapeutickou jógu.

Terka povede od úterka 14.1.2020 pravidelné skupinové lekce "JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA" v čase 17-18h.  Její záběr je velmi široký a vše, co umí se skvěle doplňuje a zapadá do filozofie našeho Studia. Tereza Vám může nabídnout:

Jak sama říká: "Jóga je pro mě úžasným spojením medicíny, sportu a zdravého životního stylu. Na lekcích kladu důraz na principy zdravého pohybu a prostřednictvím jógy se snažím aktivně ovlivnit nejen všechny svalové dysbalance, ale i uvolnit mysl."

Věnovat se Vám může i na privátní lekci (pro jednotlivce nebo malé kolektivy 2-4 osob) zaměřené INDIVIDUÁLNĚ NA ODSTRANĚNÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ a regeneraci těla.  

Cena privátních lekcí je dle dohody podle počtu osob a počtu předplacených lekcí. Cena skupinové jógy pro bolavá záda je 200,- Kč/h, 10 lekcí lze zakoupit formou permanentky za 1.500,- Kč s 3 měsíční platností. 

Společně s lektorkou Terezou PŘIPRAVUJEME PRO ROK 2020 WORKSHOPY NA PÁNEVNÍ DNY A TERAPEUTICKOU JÓGU. Sledujte náš web nebo FB stránku, o detailech Vás budeme včas informovat.