fbpx

NOVINKA! Od ledna 2020 vítáme v našich řadách lektorek novou posilu - TEREZU KATOLICKOUfyzioterapeutku & jogínku, se specializací na terapeutickou jógu.

Terka povede od úterka 14.1.2020 pravidelné skupinové lekce "JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA" v čase 17-18h.  Její záběr je velmi široký a vše, co umí se skvěle doplňuje a zapadá do filozofie našeho Studia. Tereza Vám může nabídnout:

  • profesionální diagnostiku pohybového aparátu
  • možnosti sestavení jógové terapie na míru
  • rehabilitace
  • masáže
  • manuální lymfodrenáž
  • reflexní masáže nohou

Jak sama říká: "Jóga je pro mě úžasným spojením medicíny, sportu a zdravého životního stylu. Na lekcích kladu důraz na principy zdravého pohybu a prostřednictvím jógy se snažím aktivně ovlivnit nejen všechny svalové dysbalance, ale i uvolnit mysl."

Věnovat se Vám může i na privátní lekci (pro jednotlivce nebo malé kolektivy 2-4 osob) zaměřené INDIVIDUÁLNĚ NA ODSTRANĚNÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ a regeneraci těla.  

Cena privátních lekcí je dle dohody podle počtu osob a počtu předplacených lekcí. Cena skupinové jógy pro bolavá záda je 200,- Kč/h, 10 lekcí lze zakoupit formou permanentky za 1.500,- Kč s 3 měsíční platností. 

Společně s lektorkou Terezou PŘIPRAVUJEME PRO ROK 2020 WORKSHOPY NA PÁNEVNÍ DNY A TERAPEUTICKOU JÓGU. Sledujte náš web nebo FB stránku, o detailech Vás budeme včas informovat.

ZAČNĚTE CVIČIT JEŠTĚ DNES!

Rezervujte si vaší první hodinu Pilates    (9am - 5pm)   radka@pilatespraha.eu

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha

Dr. Zikmunda Wintra 383/9

Praha 6 Bubeneč
 
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved